کانون آگهی و تبلیغات رز اصفهان

بیشتر بدانید
مکان شما:

ما کی هستیم

گروه تبلیغاتی رز اصفهان، یک مجموعه با ارائه‌ی خدمات در حیطه‌های مشاوره، طراحی، چاپ، برندینک و هدایای تبلیغاتی است که برای اولین بار در سال 1388 شروع به کار کرد. این مجموعه در طول فعالیت بیش از یک دهه‌‌ای خود توانسته که از فراز و نشیب‌های فراوانی عبور نماید. در ابتدای آغاز دهه‌ی 90، گروه تبلیغاتی رز اصفهان، فعالیت خود را بر راه‌اندازی مجموعه ای از هدایای تبلیغاتی خاص متمرکز کرده بود. تقریبا در همان دوران بود که مجموعه توانست خود را در دسته بهترین تامین کننده های هدایای تبلیغاتی قرار دهد. گروه تبلیغاتی رز اصفهان با گذشت زمان، توانست اعتماد بسیاری از نهادهای رسمی ،شرکت های خصوصی و دولتی و معتبر موجود در کشور را کسب نماید. با پیشرفت خدمات شرکت، این مجموعه در حیطه‌ی طراحی و چاپ و تولید انواع سالنامه و هدایای تبلیغاتی فعال شد. این مجموعه در سال 1397 توانست فروشگاه اینترنتی با تنوع کالایی بالا (بیش از 5 هزار محصول) راه اندازی کند.امروزه گروه تبلیغاتی رز اصفهان با توسعه‌ی تیم خود توانسته که پروژه‌های مهمی را اجرا کرده و یا در دست اجرا داشته باشد. با توجه به آن که این مجموعه اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود و تیمش است. برای آن که بتوانید از خدمات و امکانات گروه تبلیغاتی رز اصفهان مطلع شوید می‌توانید هم‌اکنون با ما تماس بگیرید.

چرا ما را انتخاب کنید

“… اما دیگر صحبت در مورد خودمان کافی است – بگذارید در مورد شما صحبت کنیم. خواه اینکه دارای یک کسب و کار کوچک باشید و یا اینکه یک برند معتبر. ما اینجا جمع شده ایم تا در کنار شما به اهدافتان برسیم

  • تخصص و تجربه: یک مشاور تبلیغاتی خوب باید دارای تخصص و تجربه لازم در زمینه تبلیغات و بازاریابی باشد. آنها باید بازار، رقبا و روند‌های بازاریابی را به خوبی مطالعه کرده و بتوانند استراتژی‌های مناسب را برای شما تعیین کنند.
  • خلاقیت و نوآوری: یک مشاور تبلیغاتی خوب باید دارای خلاقیت بالا و توانایی نوآوری در طراحی تبلیغات و استراتژی‌های بازاریابی باشد. آنها باید بتوانند تبلیغاتی منحصر به فرد و جذاب ایجاد کنند که مخاطبان را جذب کند.
  • شناخت نیازها و هدف‌ها: یک مشاور تبلیغاتی خوب باید به درستی نیازها و هدف‌های شما را درک کند و بتواند برنامه‌های تبلیغاتی مناسبی را برای تحقق اهداف شما طراحی کند.
  • ارتباطات مؤثر: یک مشاور تبلیغاتی خوب باید دارای مهارت‌های ارتباطی مؤثر باشد. آنها باید بتوانند به خوبی با شما و تیم شما همکاری کنند و ایده‌ها و نقدها را به خوبی ارتقا بدهند.
  • نتایج قابل اندازه‌گیری: یک مشاور تبلیغاتی خوب باید بتواند نتایج تبلیغاتی و بازاریابی را به خوبی اندازه‌گیری کند و به شما گزارش‌های دقیق و قابل فهم ارائه کند.
  • روحیه کار تیمی: یک مشاور تبلیغاتی خوب باید به خوبی با تیم شما همکاری کند و روحیه کار تیمی مناسبی داشته باشد تا بتوانند برنامه‌های تبلیغاتی موفق را با هماهنگی بالا اجرا کنند.

تجربیات و تخصصات ما

توسعه - 14 سال
طراحی - 13 سال
عکاسی - 10 سال
چاپ - 8 سال
بازاریابی - 6 سال
هدایای تبلیغاتی - 5 سال
برندینگ - 4 سال

درباره بنیانگذاران

ایمان رفیعی

مهندس ایمان رفیعی

بنیانگذار

ایمیل : hello@dream-theme.com
اسکایپ : DreamTheme

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون.

حسین فروغی

مهندس حسین فروغی

بنیانگذار

ایمیل : hello@dream-theme.com
اسکایپ : DreamTheme

سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی.

مشتریان ما افتخار ما هستند

4-logo-15
4-logo-12
4-logo-20
4-logo-14
4-logo-18
4-logo-16

مشتریان ما چه می گویند

مزایای کار با ما

توسعه وبسایت هوشمند

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی.

افزایش امنیت سرور لینوکس

مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را.

نصب سرور کش

برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد.

اسکن اطلاعات و شبکه

تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.